Tecrübe ve Uzmanlık

VERA BIJOUX

Kuyumculukta edindiğimiz tecrübe ve uzmanlığımızı, Vera Bijoux ailesi olarak, bizi tercih eden takipçilerimizin hak ettikleri mücevherlere, daha rahat ulaşabilmelerini kolaylaştırmaya adamış bulunmaktayız. Ürün çeşitliliğinden ve dönemsel kampanyalara kadar her noktada özenle, sabırla tasarlıyor ve doğru fiyatla kullanıma sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

FRANSA’DA MÜCEHVERİN YENİ ADRESİ

Temelleri ilk olarak 2013 yılında Villeneuve Saint Georges’de atılan Verabijoux Kuyumculuk, neslin büyük hedefleri doğrultusunda faaliyetlerini geliştirmek ve bu sektörde ciddiliği, saygınlığı ile bilinen firmamız « mükemmel hizmet şirketi » olma prensibiyle yola çıkıp bu alanda kendisini sürekli geliştirmiştir. Hızla gelişen sektör, bu gelişme ile bazı ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Firmamız bu ihtiyaçları karşılayabilmek ve siz değerli müşterilerimize internet sitemizi kurduk.

Firmamız hizmet kalitesini arttırmak ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda 4 yıllık tecrübesini online mağazacılık ortamına taşıyıp internetten satış faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere, verabijoux.com sitesini kurmuştur. En değerli markaların ürünlerine VERA BIJOUX Kuyumculuk güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Şirketimiz sağlam teknolojik altyapısı ile sizler için en uygun fiyat, güvenli alışveriş ve üst düzey hizmet anlayışı sunmayı misyon edinmiştir.

TUTKU

Ürünlerimizde kullandığımız tüm değerli ve yarı değerli taşlar Vera Bijoux Pırlanta ve Renkli Taş Uzmanlarımız tarafından tek tek ve özenle incelenerek seçiliyor

İŞ ORTAKLARIMIZ